Kezdőlap

unnamed (14)Látogatás a budapesti Cervantes Intézetben és a Spanyol Királyság Nagykövetségén

 
2015. április 20-án a Bolyai Giimnázium néhány tanulójának abban a megtiszteltetésben volt része, hogy a fővárosban két exkluzív látogatáson vehetett részt. Spanyolország Budapestre akkreditált nagykövete, Őexc. José Ángel López Jorrín és felesége személyesen fogadta a csoportot a rezidencián, ahol bemutatta a követség épületét, mesélt a nagykövetségek és a nagykövetek munkájáról és a két tanítási nyelvű képzés fontosságáról. A gyerekeket finom süteménnyel várták, kellemes, családias légkörben zajlot a látogatás.
 
A Cervantes Intézet patinás épületében a csoport tagjai megismerkedtek az Ernesto Sábato könyvtár működésével, bepillantást nyerhettek az Intézet működésébe és a futó programokból is ízelítőt és kedvcsinálót kaphattak. A Bolyai Gimnázium régóta ápol gyümölcsöző kapcsolatot mindkét szervezettel, ennek bizonyítékaként tölthettünk el egy kellemes délelőttőt a fővárosban.
 
unnamed (12)

egy százalék

Támogassa adója egy százalékával iskolánk alapítványát!

Appendix - A Bolyai János Gimnáziumért Alapítvány.

Adószám: 18364956-1-03

Köszönjük!

 

 

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

August 2022
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum