Kezdőlap
Kovács János a Kecskeméti Bolyai János Gimnázium 11. évfolyamos tanulója, a 31. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Versenyen II. díjban részesült, konzulens tanára Sikó Dezső, az elmúlt évek sikeres felkészítő munkája alapján díjazásban részesült.
A díjazott "MateKIT" oktatóprogram Kovács János tanuló több éves kitartó, magas rangú szakmai munkájának eredménye:
 
 

inno31

 

A MateKIT egy matematikai oktatóprogram, amely az iskolákban sokszor kihasználatlanul heverő tabletekre, okostáblákra, okostelefonokra készült. Az általános iskolás tananyag törzsrészét lefedi. A jól algoritmizálható és a tanulók számára sok gyakorlást igénylő feladatok tervezésére és javítására feladatgenerátorokat tartalmaz, melyek kijavítják a diák munkáját, azonnali visszajelzést nyújtanak. A tanárnak csak egyes diákok hibakeresésére kell figyelni. Minden tanulócsoport differenciált feladatot kaphat. Órai és otthoni gyakorlásra, könnyen osztályozható számonkérésre egyaránt alkalmas. A program nagy előnye, hogy tanórák keretein belül és önálló tanulásra is használható. Egy tanár írathat dolgozatot a programmal, és előtte megmondhatja a diákoknak, hogy milyen beállításokkal gyakoroljanak otthon, így pont arra tudnak készülni, ami a dolgozatban lesz. Ez a diákok motivációját az önálló tanulásra nagyban növeli, mert tudják, hogy nem feleslegesen dolgoznak.

egy százalék

Támogassa adója egy százalékával iskolánk alapítványát!

Appendix - A Bolyai János Gimnáziumért Alapítvány.

Adószám: 18364956-1-03

Köszönjük!

 

 

 

 

Öregdiák találkozó 2023. május 13.

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

September 2023
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum