Kezdőlap

2022. ÁPRILIS 21. KISKUNHALAS

A szuper (és a legszebb, legügyesebb, legokosabb) lány kispályás focicsapatunk a diákolimpia megyei döntőjében nyolc együttes közül, ötből négy mérkőzést megnyerve bronzérmes lett!

 

2022. április 21-én, Kiskunhalason a nyolc együttes részvételével rendezték meg a lány kispályás 4+1-es labdarúgó diákolimpia megyei döntőjét. A Bolyai csapata összesen hat fővel tudott elutazni, így várható volt, hogy nem lesz sétagalopp az öt mérkőzés. Csapatunk az A-csoportba került, ahol a négy gárda körmérkőzéses formában játszott egymással. Iskolánk együttese mindhárom találkozóját megnyerve csoportelső lett.

 

 

Csoporteredmények:

Bolyai János Gimnázium – Bereczki 3 – 1

Bolyai János Gimnázium - Szent-Györgyi 11-0

Bolyai János Gimnázium – Katona József Gimnázium 2-0

A keresztjáték során sajnos kijött, hogy kevesen voltunk, hisz egy cserével tudtuk csak lejátszani a három mérkőzést, így alulmaradtunk a Kiskunfélegyházi Móra csapatával szemben. Elődöntő: Bolyai JG. – Kiskunhalas II. Rákóczi 1 - 3

 

A bronzmérkőzésre viszont mozgósították a lányuk minden erejüket és magabiztosan 5:0-ra legyőzték a Bajai Bereczki csapatát, így végül a 3. helyen végeztek. A győztes a KKFH Móra lett, mert 2: 0-ra legyőzte a házigazda II. Rákóczi F. csapatát.

 

A csapat tagjai: Bata Liliána, Horváth Hanna, Szarvas Sári, (a torna gólkirálya) Szaszkó Tiara, Szöllősi Anna és Szöllősi Lora Lotti. Kísérő: Nyilas Bea

egy százalék

Támogassa adója egy százalékával iskolánk alapítványát!

Appendix - A Bolyai János Gimnáziumért Alapítvány.

Adószám: 18364956-1-03

Köszönjük!

 

 

 

 

Öregdiák találkozó 2023. május 13.

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

September 2023
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum