Kezdőlap

2020/2021. tanév sporteredményei

 

ATLÉTIKA ÜGYESSÉGI- ÉS VÁLTÓFUTÓ CSAPATBAJNOKSÁG DIÁKOLIMPIA® ORSZÁGOS DÖNTŐ

Országos bajnoki címet szerzett a lány magasugró és súlylökő csapatunk.

A magasugró csapat tagjai: Barna Patrícia, Kovács Nóra, Palotai Dorina, Újvári Sára.

A súlylökő csapat tagjai: Barna Patrícia, Diós Fanni, Harkai Anna, Palotai Dorina, Újfalvi Lili.

Országos 2. helyezést ért el a svéd-váltónk (100m-200m-300m-400m)!

A svédváltó tagjai: Lugosi Csenge, Huszka Blanka, Farkas Karina, Barna Patrícia

Országos 3. helyezést ért el a távolugró csapatunk!

A távolugró csapat tagjai: Barna Patrícia, Farkas Karina, Hegyi Boglárka, Kovács Nóra, Pécsi Villő.

Országos 5. helyezést ért el a gerelyhajító csapat!

A gerelyhajító csapat tagjai: Diós Fanni, Farkas Karina, Kovács Nóra, Palotai Dorina, Újfalvi Lili.

Felkészítő tanárok: Nyilas Beáta, edzők: Adamik Zoltán, Simity László, Havas Csaba

 

 

ATLÉTIKA ÜGYESSÉGI- ÉS VÁLTÓFUTÓ CSAPATBAJNOKSÁG DIÁKOLIMPIA® MEGYEI DÖNTŐ

2020. szeptember 30. 09:00-14:00-ig Kecskemét, Széktói stadion

 

A Bolyai János Gimnázium hat csapattal képviseltette magát az atlétika ügyességi – és váltófutó csapatbajnokság diákolimpia megyei döntőjében, ahol valamennyi csapatunk az első helyen végzett. Az országos döntőt az V-VI. korcsoportosoknak Székesfehérváron rendezik meg 2020. október 18-án (vasárnap), de előfordulhat, hogy tavaszra átteszik.

 

A megyei döntő részletes eredményei:

1. hely Magasugró lány csapat:

Barna Patrícia, Kovács Nóra, Palkovits-Monek Mira, Palotai Dorina, Újvári Sára.

 

1. hely Távolugró lány csapat:

Barna Patrícia, Kovács Nóra, Farkas Karina, Hegyi Boglárka, Pécsi Villő.

1. hely Súlylökő lány csapat:

Barna Patrícia, Harkai Anna, Palotai Dorina, Pécsi Villő, Újfalvi Lili.

1. hely Gerelyhajító lány csapat:

Harkai Anna, Kovács Nóra, Palotai Dorina, Pécsi Villő, Újfalvi Lili.

1. hely svédváltó lány csapat: 100-200-300-400m

Lugosi Csenge, Huszka Blanka, Farkas Karina, Barna Patrícia.

      

1. hely Gerelyhajító fiú csapat:

Magyari Kristóf Milán, Papp István, Pécsi Attila, Szenek Máté, Szeverényi Bence, Nagy Zsombor.

 

Fekvenyomó Diákolimpia Országos Döntő

 

Részletes eredmények:

V. korcsoport fiú

  1. Csorba Lázár 11. CI. Hely
  2. Csille Kevin 11. CII. Hely
  3. Hrabovszky Richárd 10. CV. Hely

V. korcsoport fiú csapat                  II. Hely

 

VI. korcsoport lány

  1. Sándor Panka 11. AI. Hely
  2. Bertók Ida 11. AII. Hely

VI. korcsoport fiú

  1. Szenek Máté 12. A II. Hely
  2. Halasi Bálint 11. BIII. Hely
  3. Prónai Tamás 12. AIII. Hely
  4. Bakó Levente 12. AIV. Hely
  5. Kocsis Tibor 11. CIV. Hely
  6. Kovács István 11. CV. Hely

VI. korcsoport fiú csapat                 I. Hely


 

egy százalék

Támogassa adója egy százalékával iskolánk alapítványát!

Appendix - A Bolyai János Gimnáziumért Alapítvány.

Adószám: 18364956-1-03

Köszönjük!

 

 

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

December 2022
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum