Kezdőlap

A megye diákolimpiai bajnokait köszöntötték 2018.január 24-én szerdán a kecskeméti megyeházán. Az ünnepségen százötvenöt sportolót részesített elismerésben a Bács-Kiskun Megyei Diák- és Szabadidősport Egyesület. A megyeházán megtartott ünnepségen a húsz diák­olimpiai bajnoki címet elért csapat és a negyven egyéni versenyző, valamint felkészítőik vehettek át plaketteket és okleveleket. Köztük az iskolánkból: Szűcs Szabina, atlétikai diákolimpia összetett magyar bajnoka IV. korcsoportban, A mezeifutó bajnokcsapat képviseletében Palkovits István (egyéniben 3. lett) és ifj. Nagy Noel súlyemelő diákolimpiai bajnok.

 

Kecskemét Város színeiben 2017-ben kiemelkedő eredményeket elért sportolókat és felkészítőiket köszöntötték 2018. január 27-én, szombaton, a Kecskeméti Városházán.

Atlétika sportágban a Kecskeméti Atlétikai és Rugby Club Atlétika Szakosztályának versenyzői közül

Révész Boróka, (11.a)   a 3x3-as U18-as kosárlabda válogatott tagja, a 3x3-as Kosárlabda Európa-bajnokságon aranyérmet szerzett, a 3x3-as Kosárlabda Világbajnokságon IV. helyen végzett csapat tagja, az U17-es csapat és az U18-as válogatott keret tagja,

Palkovits István  (11.a) atléta, a Mezeifutó Országos Bajnokság aranyérmese, a Váltófutó Országos bajnokságon II., a 10 km-es Országos Bajnokságon I. helyezést szerzett csapat tagja, Ifjúsági válogatott atléta.U20-as Európa bajnokságon mezei-futás 34. hely

Szekér Szimonetta (11.a) birkózó, a Kadet Európa-bajnokság szabadfogás versenyszám 52 kilogrammos súlycsoport III. helyezettje, világbajnoki IV. helyezett, a Kadet és a Junior Szabadfogású Országos Bajnokság kétszeres aranyérmese,

Válik Ferenc (11.a) junior válogatott öttusázó, az U19-es Öttusa Európa-bajnokság és az U19-es Öttusa Világbajnokság résztvevője (34. hely)

Szűcs Szabina (10.a) atléta, a serdülő válogatott tagja, a Serdülő Atlétikai Országos Bajnokság többszörös bajnoka, a kaunasi Nemzetközi Gyermekjátékok távolugrás versenyszám I. helyezettje.

 Terbe Botond (12.a) labdarúgó, az U17-es korosztály válogatott játékosa,

Vágó Gábor (10.a) labdarúgó az U17-es csapat kapitánya

Kucsera Dániel (12.a)   kosárlabdázó, az U18-as Európa-bajnokságon részt vett válogatott tagja,

Leiner Péter (12.a) a Röplabda Ifjúsági Országos Bajnokságban aranyérmet, a Röplabda Junior Országos Bajnokságban II. helyezést szerzett csapat tagja,   az ifjúsági válogatott keret tagja,

 

Sándor Előd, (12.c )a Nanbudo Országos Bajnokság négyszeres aranyérmese, az országos bajnokság legeredményesebb férfi versenyzője.

A sportnap zárásaként a Három Gúnár Rendezvényházban 2018. január 27-én, szombaton este tartott Sportbálon 16 „Év Sportolója" díjat adtak át különböző kategóriákban

 

Év csapat sportág utánpótlás női kategória győztese a 3x3-as U18-as kosárlabda válogatott tagja, a 3x3-as Kosárlabda Európa-bajnokságon aranyérmet szerzett, a 3x3-as Kosárlabda Világbajnokságon IV. helyen végzett csapat tagja, az U17-es csapat és az U18-as válogatott keret tagja Mercedes-Benz Gyár Kosárlabda Akadémia sportolója RÉVÉSZ BORÓKA (11.a)  kosárlabdázó.

 

Év csapat sportág utánpótlás fiú kategória győztese az U17-es korosztály EB selejetzőjéből a főtáblára jutott magyar válogatott játékosa, a 2017/2018-as évadban az országos másodosztályú U19-es bajnokság és a megyei első osztályban szereplő felnőtt csapat tagja is a Kecskeméti Labdarúgó Club Közös Torna Egylet Sportiskola sportolója TERBE BOTOND (12.a) labdarúgó.

 

Év egyéni sportág utánpótlás csapat kategória győztese a Barna Patrícia, Hegyi Boglárka Gréta, Palotai Dorina, SZŰCS SZABINA (10.a) összeállítású, Adamik Zoltán edző által irányított a 2017-es Magyarország Ifjúsági, Serdülő és Újonc Összetett Atlétikai Bajnokság aranyérmese a KECSKEMÉTI ATLÉTIKAI- RUGBY CLUB SERDÜLŐ LEÁNY ÖTPRÓBA CSAPATA.

egy százalék

Támogassa adója egy százalékával iskolánk alapítványát!

Appendix - A Bolyai János Gimnáziumért Alapítvány.

Adószám: 18364956-1-03

Köszönjük!

 

 

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

December 2022
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum