Kezdőlap

csb2Taroltak a Kecskeméti Bolyai János Gimnázium sportolói az atlétika diákolimpia ügyességi és váltófutó csapatbajnokság V-VI. korcsoportjának megyei döntőjén a Kecskemét Széktói Stadionban.

Hat győzelmet, egy második és egy hatodik helyezést értek el a gimnázium atlétái a 2017. szeptember 27-én rendezett versenyen. Súlylökésben és diszkoszvetésben Szűcs Szabina Beregszászi Renáta, Csáky
Janka és Szűcs Dominika vitte el a pálmát. A leány svédváltót Havas Vanessza, Deák Tamara, Szűcs Szabina és Kiszel Zsófia nyerte. Szintén a dobogó legfelső fokára állhattak a 4x1500 méteres váltóban induló fiú csapat tagjai: Kemencés János, Válik Ferenc, Németh Géza és Palkovics István. A magasugrók (Magyari Kristóf, Magyari Norbert, Pécsi Attila, Kucsera Dániel) és a távolugrók is (Nagy Tamás,

Magyar Kristóf, Kis Bence, Csordás László, Molnár Richárd) is első helyezettek lettek. A fiú svédváltó csapatunk (Kiss Bence, Sutus László, Molnár Richárd, Pécsi Attila) is kitett magáért, 2. helyen végeztek, fiú súlylökőink (Gyurász Zoltán, Faddi Botond, Mészáros Dávid, Reszegi Roberto) pedig 6. helyen zárták a